28 maja wręczyłyśmy nagrody i wyróżnienia we wszystkich konkursach, które odbyły się w bibliotece w maju. Uczniowie klas pierwszych zmagali się z ortografią. Ich zadaniem było wypełnienie testu, w którym należało uzupełnić brakujące litery. Drugoklasiści, jak co roku, walczyli o tytuł Mistrza Pięknego Czytania. Jury konkursu przesłuchało 12 uczestników. Każdy zaprezentował wybrany przez siebie fragment tekstu oraz tekst przygotowany przez organizatorów. Natomiast uczniowie klas trzecich musieli wykazać się znajomością lektur. Po wylosowaniu zestwau i przeczytaniu fragmentu utworu należało odpowiedzieć na przygotowane pytania. W konkursach dla klas 4-8 nikt nie wziął udziału.
Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki i małe upominki. Każdy kto bierze udział w naszych konkursach, wie, że nagradzamy już za sam udział i tak było też w tym roku, więc każdy otrzymał mały upominek. Cieszymy się, że zechcieliście wziąć udział w konkursach. Szkolnej Radzie Rodziców dziękujemy za sfinansowanie nagród.
Opiekunki szkolnej biblioteki














